LĀZERTAGS TELPĀS

  • Aktīva atpūta visai ģimenei

  • Dzimšanas dienas ballītes

  • Bērnu ballītes

  • Vecpuišu / vecmeitu ballītes

  • Tikšanās ar draugiem / klasesbiedriem / kursabiedriem

  • Korporatīvie pasākumi
  • Atvērtās/kopējās spēles, kad jūs esiet viens/nav sava kompānija

Neizdodas savākt komandu? Tā nav problēma!
Reizi nedēļā mēs gaidām Jūs un visus citus interesentus uz kopējo spēli.
Sazinieties ar mums – sarunāsim!

SVARĪGI!

Mēs esam pārcēlušies uz jaunām telpām Maskavas ielā 322, 3 stāvā, Gamezone, Rīga (Ķengarags). Tas ir tieši pretī t/c Dole, trīs minūšu braucienā no Dienvidu tilta. Lieliska atrašanās vieta ar pieejamu bezmaksas stāvvietu, jaunās, plašās un gaišās telpās ar kopējo platību 1500 m2, 4 spēļu arēnas ar speciālu mīkstu un drošu segumu, banketu zāles svinībām, koplietošanas virtuve, visas ērtības. Šeit vienmēr ir mājīgi! Vairāk informācijas šeit www.gamezone.lv Gaidam jūs!

ARĒNAS PLĀNS

REĢISTRATŪRA / ĢĒRBTUVE

HALLE

BANKETU ZĀLE

TUALETE

LĀZERTAGS ĀRA LAUKUMOS

Piedāvājam pavadīt neaizmirstamu dienu kopā ar draugiem un kolēģiem svaigā gaisā, spēlējot jaunu spēli āra laukumos, izmantojot jaunākās tehnoloģijas – lāzera ieročus, pašā lielākajā un interesantākajā peintbola parkā Baltijā “Jugland”. Labākie speciāli būvēti spēlēm tematiskie laukumi, piemēram, pilsētiņa Mežonīgo Rietumu stilā ar divstāvīgām būvēm kā Vesternos ar Saloon, Šerifa, Bankas, Cietuma un Pasta ēkām vai militāra bāzē ar torņiem, nocietinājumiem un kara tehniku un, protams, arī slavēna Omahas pludmale – amerikāņu karaspēka desantēšanās vietas Normandijā krasta imitācija – īstas tranšejas, blindāžas, doti, dzoti, pretkājnieku dzeloņstiepļu un prettanku aizžogojumi. Un tas viss tikai 30 minūšu braucienā no Rīgas centrālās stacijas!

Spēlēs tiek izmantots jaunākās paaudzes bezvadu aprīkojums Lasertaglsd.com . Galvenā atšķirība starp citu ražotāju iekārtām, kas arī ir galvenā priekšrocība, ir datu pārraide starp ierīci (tageri) un bāzi (serveri), kas darbojas caur radiokanālu tiešsaistes režīmā, nevis caur Bluetooth tehnoloģiju, turklāt rādiusā līdz 2 km. Tas ļauj ne tikai saņemt spēļu statistiku reālajā laikā vai veikt programēšanu un iestatījumu jebkurā laikā, nevis pēc spēles, bet arī palielina virkni ar patīkamu un lietderīgu funkciju, kā piemēram, audio atgriezenisko saiti pie trāpījuma, kurā jūs vienmēr zināsiet, ka trāpījāt pretiniekam.

Visi tageri (lāzertag ieroči) aprīkoti ar atsitiena imitācijas blokiem un LCD displejiem ar spēles informāciju (munīciju un “dzīvību” skaitu). Optimālais šaušanas attālums ir 130-160 metri, maksimālais līdz 300 metriem ideālos laika apstākļos. Visiem ieročiem ir kolimatora tēmēkļi, lai būtu vieglāk trāpīt mērķī.

JUGLAND VIDEO

JUGLAND

CITY PAINTBALL