AIRSOFTS

Piedāvājam nospēlēt airsoftu parkā Jugland.
Jugland – unikāls 10 ha poligons ar ļoti interesantu landšaftu, vairākiem uzbūvētiem spēļu laukumiem, attistītu infrastruktūru un 20-gadīgu vēsturi.

Šī aizraujošā komandu spēle lieliski der:

  • – dzimšanas dienas vai vecpuišu ballītes svinēšanai;
    – atpūtai kopā ar draugiem;
    – kā darba kolektīva saliedēšanās (team building), tā arī korporatīvajam pasākumam.

Mūsu priekšrocības:
– Sarežģīta un aizraujoša ainava, slēgtā no apkārtējiem un privātā teritorijā, kuru no trīs pusēm ieskauj upe Mazā Jugla, ar daudzveidīgo apkārtni- no
nepārvaramajiem lazdu biezokņiem zemienēs vai tīrā priežu ozolkoka mežā līdz diezgan augstiem un stāviem kalniem vai glītā priežu-ozolu meža, līdz pat augstiem un stāviem kalniem. Upes krasts ir ļoti skaists, kas robežojas ar teritoriju un kura garums ir 700 metri, ar stāvu stāvu krastu vienā pusē un nelielu smilšu pludmali, no otras puses.
– 11 tematiskie spēļu laukumi dažādiem spēles scenārijiem un dažādam konfigurācijām, piemēram kā unikāla Kanzasas pilsēta, kas ir izbuvēta Mežonīgo Rietumu stilā.
– Laba profesionāla infrastruktūra: ģērbtuves, dušas, pieklājīgas tualetes, personisko mantu glabātuve, pastāvīgi strādājoša bufete, kurā var iegādāties vieglas uzkodas un dzērienus, autostāvvieta.
– Liela atpūtas zona, kur var atpūsties pēc spēles vai nosvinēt svētkus: piknika vietas pie upes, kas aprīkotas ar nojumēm, galdiem un soliņiem; nojumes un mājiņas kompānijam blakus spelēšanas laukumiem; viesu nams ar kamīnzāli un krievu pirti.
– Lieliska atrašanās vieta – skaista un neskarta daba tikai pusstundas braucienā no Rīgas centra.
– Jauni, tikko iegādāti īres ieroči un augstas kvalitātes aprīkojums.
– Profesionāli un pieredzējuši instruktori un tehniķi.

Spēles cena.

Standarta cena: spēles komplekts “viss iekļauts” 25 €, spēle 2-3 stundas (atkarībā no spēlētāju skaita).
Cenā ietilpst: jauni airsoft ieroči, maskēšanās apģērbs, taktiska veste, papildus aptvere, aizsargmaska, 1000 bumbiņas un instruktora/tiesneša pakalpojumi.
Ir iespējams spēlēt arī ar savu aprīkojumu. Šajā gadījumā atlaide spēlei – 50%.
Mēs piedāvājam interesantus spēles scenārijus, kā arī airsoft treniņus.

Parkā ir veikals, kur var iegādāties papildus bumbiņas un granātas.
Spēli varat rezervēt, zvanot pa tālruni 29547564, 67291400 vai mūsu airsoft veikalā: Maskavas iela 322, 3 stāvā, Gamezone, Rīgā.

Gadījumā, ja jums nav savākusies kompānija, mēs organizējam atvērtās kopējās spēles visiem vēlētājiem. Par šāda veida organizēto spēles dienu, laiku un nosacījumiem, lūdzu, jautājiet pa norādītiem tālruņiem.

Airsofts – tā ir aizraujoša sacensību komandu spēle, kurā dalībnieku mērķis ir trāpīt viens otram ar plastmasas bumbiņām (ta saucāmie BBs) izmantojot vieglo pneimātiku (max 1.5 džouļi) airsofta ieročus, kas pēc svara un ārējā izskata identiski īstiem ieročiem.

Vēlaties justies kā īsts cīnītājs? Zvaniet mums!

Mēs piedāvājam aizraujošus scenārijus:

1.– Komandas cīņa
2.– Bāzes uzbrukums
3.– Karogu iegūšana
4.– Airsoft taktiskā apmācība