LĀZERTAGS ĀRA LAUKUMOS

Piedāvājam pavadīt neaizmirstamu dienu kopā ar draugiem un kolēģiem svaigā gaisā, spēlējot jaunu spēli āra laukumos, izmantojot jaunākās tehnoloģijas – lāzera ieročus, pašā lielākajā un interesantākajā peintbola parkā Baltijā “Jugland”. Labākie tematiskie laukumi, piemēram, pilsētiņa Mežonīgo Rietumu stilā ar divstāvīgām būvēm kā Vesternos ar Saloon, Šerifa, Bankas, Cietuma un Pasta ēkām vai militāra bāzē ar torņiem, nocietinājumiem un kara tehniku un, protams, arī slavēna Omahas pludmale – amerikāņu karaspēka desantēšanās vietas Normandijā krasta imitācija – īstas tranšejas, blindāžas, doti, dzoti, pretkājnieku dzeloņstiepļu un prettanku aizžogojumi. Un tas viss tikai 30 minūšu braucienā no Rīgas centrālās stacijas!

Spēlēs tiek izmantots jaunākās paaudzes bezvadu aprīkojums Lasertaglsd.com . Galvenā atšķirība starp citu ražotāju iekārtām, kas arī ir galvenā priekšrocība, ir datu pārraide starp ierīci (tageri) un bāzi (serveri), kas darbojas caur radiokanālu tiešsaistes režīmā, nevis caur Bluetooth tehnoloģiju, turklāt rādiusā līdz 2 km. Tas ļauj ne tikai saņemt spēļu statistiku reālajā laikā vai veikt programēšanu un iestatījumu jebkurā laikā, nevis pēc spēles, bet arī palielina virkni ar patīkamu un lietderīgu funkciju, kā piemēram, audio atgriezenisko saiti pie trāpījuma, kurā jūs vienmēr zināsiet, ka trāpījāt pretiniekam.

Visi tageri (lāzertag ieroči) aprīkoti ar atsitiena imitācijas blokiem un LCD displejiem ar spēles informāciju (munīciju un “dzīvību” skaitu). Optimālais šaušanas attālums ir 130-160 metri, maksimālais līdz 300 metriem ideālos laika apstākļos. Visiem ieročiem ir kolimatora tēmēkļi, lai būtu vieglāk trāpīt mērķī.

JUGLAND VIDEO

JUGLAND

CITY PAINTBALL